OCENA RYZYKA ZAWODOWEGO STANOWISKO KOSMETOLOG

OCENA RYZYKA ZAWODOWEGO  STANOWISKO KOSMETOLOG
Cena:
49,99 zł
Przed rabatem:
99,99 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 99,99 zł
Liczba kursantów:
- +

OCENA RYZYKA ZAWODOWEGO

metodą wg. PN-N-18002

 

na stanowisku KOSMETOLOG

Ocena ryzyka zawodowego na stanowisku KOSMETOLOG została przygotowana w oparciu o metodę wg. Polskiej Normy PN-N-18002, która jest uznawana oraz rekomendowana przez organy kontrolujące, między innymi Państwową Inspekcję Pracy, czy Państwową Inspekcję Sanitarną. 

Dokumentacja została przygotowana przez doświadczonych specjalistów, w sposób profesjonalny i rzetelny, a co najważniejsze, zgodnie z wytycznymi  i obecnymi przepisami prawa. 

 

ZAWARTOŚĆ OCENY RYZYKA ZAWODOWEGO

 

OGÓLNA CHARAKTERYSTYKA STANOWISKA PRACY 

Kosmetyczka / kosmetolog / medycyna estetyczna pracuje w gabinecie spełniającym zasady i wymagania bhp, ppoż, ochrony środowiska oraz przepisy sanitarno-epidemiologiczne. Pomieszczenie, w którym wykonywana jest praca posiada oświetlenie naturalne oraz sztuczne, wentylację grawitacyjną.

Kosmetyczka w swojej pracy zajmuje się:

Kosmetyczka w swojej pracy wykorzystuje następujące urządzenia i narzędzia:

kombajn kosmetyczny, aparaturę do wykonywania zabiegów, np.: mikrodermabrazji, ultradźwięki, wapozon, frezarkę kosmetyczna, myjkę ultradźwiękową, sterylizator, lampę z lupą, pochłaniacz pyłu, łóżka zabiegowe, fotel kosmetyczny, leżanki, pomocniki, szafki, kuwety na przybory (cążki do skórek, cęgi do paznokci, nożyczki do paznokci, pęsety, pilniki do paznokci, tarki do stóp), lampy LED-UV. 

 

Ocena ryzyka zawodowego na stanowisku PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY została przygotowana w oparciu o metodę wg. Polskiej Normy PN-N-18002, która jest uznawana oraz rekomendowana przez organy kontrolujące, między innymi Państwową Inspekcję Pracy, czy Państwową Inspekcję Sanitarną. 

Liczba kursantów:
- +